Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Sportovní sobota 22.03.2014

23.03.2014 - 13:41:11

 

22.03.2014 * ráno Šmoulička s Cuzko na cvičáku ve Šlapanicích,  Cuzko po dlouhé době a moc si to neužila, . . .  hned   v dlouhodobém odložení a my se  Šmouličkou se přidaly ke skupině zkouškařů, a  odkládání za pochodu v lehu,  v sedu a dlouhodobé odložení v lehu, sedu a pak i aport - čínka  (ještě dopilovat) - překvapivě dobré . . . . . jen ta chůze, pořád není z očka do očka . . . . .občas Šmoulu zaujme i jiné očko, nežli to moje.  

No a naše veteránka Cuzko, ta byla celou dobu jako svinga, chvili hlídala aport, jinak sledovala vše, co se děje, občas dostala nějakou tu dobrůtku a pak jsme šly spolu na to . . . .  trochu potrénovat pamě´t . . . .  a slouží, krásná chůze i nohy, polohy i aport - perfekt, jen revíry jsme jaksi zapomněly, tak příště, občas půjde s námi.

Odpoledne jsem měla přihlášenou Šmouličku na coursing - trénink ve Vranově. Byl to pro Šmoulu první skutečný trénink v životě, . . . . a fakt dobré, už máme tréninkovou kartu a dva treninkové běhy v ní, zkusíme udělat ještě letos licenci. Ta se vždycky shodí.  Blacky a Cuzko byli s námi, mezi běhy jsme vyšli na krásnou delší procházku, aby se i ti dva unavili.  Byl to krásný pracovní den !!!!!