Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Konečně zima??? . . a letos první neof. závody !!!!

31.01. - 01.02.2015

Sobota  - poslední lednový den, opět jsme jely cvičit s Cuzko a se Šmoulinkou a jaké překvapení - na cvičáku ve Šlapanicicíh cca 15 cm udusaného sněhu, modrá obloha, sluníčko svítilo , prostě nádherné mrazivé dopoledne, holky se vyřádily ve výcviku,  za dvě hodinky jsme se vracely domů zmrzlé ale šťasné, bohužel foťák opět ležel na svém místě, tentokráte mě to opravdu mrzelo.

 

Neděle - první únorový den a stejně jako loni jsme měly přihlášeny neoficiální závody v OB-Z. Závody jsou sice v hale a právě tato hala není vytápěná a venku -4  uvnitř sice o něco víc, ale v autu bylo Šmoule zabalené do deky přeci jen líp.  Rozhodčí a stewardem neof. zkoušek byla v jedné osobě Lucka Gabrielová. Začínalo se v 9.30, po krátkém rozcvičení prvních 10 týmů se začalo závodit, nejdříve přišlo dlouhodobé odložení -1l min., Šmoulička zvládla skvěle, na řadu jsme šly jako třetí cvičící tým, Šmoula cvičila pěkn a paní rozhodčí  byla tentokrát se Šmoulou  spokojená, a protože Šmoulinku zná od malička ocenila i její zklidnění. Mám velkou radost a budeme uvažovat o podzimních závodech na ostro a plnění prvních zkoušek v OB - Z. 

Takovéto neof. závody občas  jsou super na zjištění, jak na tom vlastně jsme,  proto díky Lucce za jich zorganizování !!!!