Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Trénink OB-Z v hale KK Zetor

Sobota 21.02.2015 byla pro nás opět ve znamení tréninku na zkoušku OB-Z, tentokráte jsme se přidaly k našim kamarádům z KK VFU a šli potrénovat do nové haly KK Zetor. Navštěvujeme velké množství různých hal z důvodu socializace prostředí.Tato hala je opravdu veliká, hlavně postavena, aby vyhovovala  závodům v agility. Měli jsme zaplacené 2 hodiny k tréninku a bylo dohodnuto, že nejdříve přejedeme celou sestravu budoucích ofi závodů, které v této hale budou a pak si potrénuje každý sám.  Bohužel Šmoulinka neměla možnost seznámit se s cvičící plochou a podle toho také trénink vypadal. Když jsme šly na řadu, Šmoulinka s přilepeným čumáčkem  k podlaze,  velmi špatně se dala motivovat, po zašátrání v kapse konečně začala reagovat, ale první cvik - odložení do sedu  nám vůbec nevyšel, polohy na dálku byly docela slušné, ale největši problém byl vždy mezi jednotlivými cviky, aby se Šmoulinka soustředila právě na mě a zahájila cvik správně u nohy. Za pěkné kvalitní cviky jsem si odměnila.

 

Odměny ji samozřejmě motivovaly, můj dojem z celého byl - jednotlivé cviky jako takové provedeny pěkně, ale máme problém se zahájemním každého cviku, s přecházením mezi jednotlivými cviky a s motivací na počátku každého cviku. Takže je toho opět hodně a máme co pilovat.