Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Krásný druhý květnový prodloužený víkend

 

(5.5. - 8.5.2017) Pro nás začíná víkend v pátek odpoledne a protože bylo krásně tak jsem chtěla s pejsany za Soběšice do lesa, a taky se Šmoulinkou trochu potrénovat, nápad to byl pěkný, ale na štěstí nerealizovaný, protože  kde se vzala tu se vzala bouřka a fakt lilo  jako z konve.

6.5.2017 * Henry Nort Brun - Polná Cup 2017 - 2. místo v praktickém soutěžním cvičení záchranných psů

V sobotu ráno jsme opět jely s Cuzko a Šmoulinkou na cvičák, bylo krásné dopoledne a tak cvičák byl plný, cvičky 4 skupiny, dvě začátečníků a štěňátek a dvě skupiny už pokročilí. Vyměnila jsem deky v kotci, kde skončila Šmoulinka a Cuzko si procvičila polohy, chůzi a taky revíry, které miluje, a šla místo Šmouliny do kotce, a my se Šmoulou se přidaly k pokročilým, kteří už téměř končili, přesto jsme zvládly nějaké ty polohy aport a štěkání.

Cvičení pokračovalo obranami pro štěnda, ale to Šmoulinka nedělá, tak jsme si zašly trochu pohledat vzorek. Šmoula u prvního , který byl ve stráni, ne a ne zalehnout, ale nakonec to zvládla. druhý vzorek našla ihned, až mě to překvapilo.

. . . . nu a ve 12.00 začala brigáda, sekala se tráva, a máme nový traktůrek, posekáno je tedy hned, jen vyžínání strání je trochu náročnější, my uklidili kotce, které se dezinfikovaly.  Hrabala se tráva ve stráních, a my s "holčinkami" odcházely před 15. hod. domů, kde nás čekala Lima se svojí vycházkou na ulici.