Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Končící květen . . . . . začínající červen 2017

Po kratší odmlce se s vámi opět musím podělit o  zážitky, kterých je sice hodně a tak vyberu jen ty zajímavější.

Tak nejdřív vám musím sdělit, že Limin problém s kůží je už zažehnán, Lima je hodně stará dáma, a tím je i oslaben její imunitní systém,  také změna krmiva před vánocemi a problém byl na světě, dermatolog specialista, mnoho stěrů a vyšetření  i v zahraniční laboratoři, potvrdilo se, že dermatolog má pravdu a léčba zabrala. 5 týdnu na ATB, naprostá změna krmiva nebo spíš návrat k původnímu a Limuška je bez potíží, ještě jedna kontrola za 14 dní, a snad už bude vše v pořádku. kůže se sloupla a pod ní se objevila nová krásná, teď už i opálená, protože Limuška miluje sluníčko.

Část odcházejícího týdne jsem strávila v zahraniční, byla jsem na návštěvě,  měli tam jednoho velkého krásného naháče, obrovskou krásnou zahradu, a chalupu nebo dům něco tak mezi sebou.  Pořád vidím tu velikou travnatou pokosenou plochu s ostrůvky kvetoucí lipnice,  úžasná zákoutí  s jezírky, lavičkami a jezírky s rybkami . . . . . . . . . .

. . . . .  a zpět do reality, i ta byla příjemná. Manžel zvládl naši smečku na jedničku i s naší stařenkou Limou si poradil.

1.6.2017 v podvečer jsme se Šmoulinkou už zase řádně trénovaly a protože odpoledne měla Lima rehabilitaci a já si nemohla posunout trénink, tak jsme na tréninku byly samy  s trenérkou, a bylo to kupodivu úžasné, překvapila mě Šmoulička, jak úžasně pracovala, i když bylo vedro.

3.6.2017 dopoledne na naše cvičáku ve Šlapanicích, zatím co Cuzko odpočívala v kotci, aby náhodou někomu zase nevyjedla pamlsky, Šmoulička se snažila a hodně cvičila, chůzi i překážky zvládala , aport super, dokonce se štěkáním si poradila.

4.6.2017 bude Dětský den na cvičáku ve Šlapanicích . . . . . . dáme se překvapit, co nám Šmoulička předvede.  Tak zase něco zítra . . . . . .
a Šmoulička překvapila, na veřejném vystoupení  na Dětském dni  před mnoha a mnoha diváky cvičila ještě s dalšími 8-mi pejsky a byla úžasná, cvičila velmi pěkně, plnila všechny povely, žádný velký stres.  Nechci to zakřiknout, ale veliký kus práce je za námi, začínám mít ze Šmouličky radost. . . . .