Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Co nového před prázdninami ?

(19.6.-.25.6.2017)   Co v tomto odcházejícím týdnu bylo nového?

Úterní trénink Flyballu byl zrušen kvůli úmornému vedru, 

Ve středu poslední Noseworkový trénink před prázdninami,  Šmoulička jako obvykle super hledala, mám z ní radost.  Máme ovšem mnoho nových úkolů. Zjišťuji, že Šmouličku začínám poznávat, už vím, jak na co reaguje, , kdy si je jistá, kdy ne, kdy řeší zalehnutí kvůli povrchu, a pod.

Ve čtvrtek trénink OB - poprvé začínáme se cviky *  jako první je box, dlouhodobé odložení v sedě.  Ještě příští čtvrtek a pak se uvidí. Učím se s ní znovu pracovat, snad brzy budeme dobrý tým. Učíme se  spojovat to, co známe s tím k čemu to budeme potřebovat.

Sobota ráno opět na KK Šlapanice, tady je také poslední trénink, další až na konci července nebo počátkem září. Se Šmouličkou jsme zkoušely úkoly ze čtvrtka, a taky spojovaly s drobnostmi z dřívějška.  . . . a šlo to.

Neděle  - 25.6..2017 -  je to již dva roky, co odešel za svými předky náš Holíček.

V neděli jsme se Šmoulicí vyrazily na INTERCANIS na Brněnské výstaviště.  Slíbila jsem, že vystavím chlupáčka Arnolda, vnoučka naší Cuzko a synka Johanky. Nakonec si jej vystavila majitelka sama a vystavila jej super. Rozhodčím byl Otakar Vondrouš, velmi přísný, ale spravedlivý rozhodčí.  Arnold je opravdu velmi pěkný , dobře stavěný pes, který se líbí a také to bylo vidět na známkách  * V1, CAC.  Šmoulička byla úžasná sice trošinku zlobila, protože neměla svoji podložku k lehnutí, ale neměla s ničím problém,  jen závěrem byla moc a moc unavená a k tomu to vedro a to ona zrovna nemus

na první fotce ARNOLD na druhé ŠMOULINKA v autě těsně před odjezdem.