Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Víkendovka 12.-.13.8. ve Valticích

. . . a už je další víkend. No a ten minulý jsme se Šmoulinku prožily , no samozřejmě se starou dámou Limou, v nádherném prostředí Valtického zámku a jeho okolí. Měly jsme zde ještě s asi 6-mi další pejsky intenzivní trénink noseworku.  První setkání bylo u rybníku "Rendez-vous", střídaly jsme se ve skupených po čtyřech, my jsme se Šmoulou byly ve druhé skupince a pilovaly vodu, abychom mohly na podzim na zkoušky a také jsme dělaly přírodu, a to již se dvěma vzorky také, se připravujeme na zkoušky.  Šmoulička je opravdu šikulka a protože jde o naprosto samostatnou práci, tak ji to moc baví. No a co bylo pro mě naprosto překvapující  - bylo to neskutečné množství cyklistů všech věkových kategorií a k těmto se přidávalo také velké množství koloběžkařů, někteří taženi smečkou pejsků.  Kdo neuvidí neuvěří . . . . .  opravdu to zde žije.

No a druhý den jsme po příjemném ubytování v jedné z Valtických ubytoven, jely do zámeckého parku, kde jsme se střídaly opět ve skupinkách po čtyřech. Tentokráte jsme byly v první skupince a opět pachové práce a hledání dvou různých vzorků. Šmoulinka byla moc spojená a domu obě holky přijely šťastné a moc a moc unavené.

Nu a příští víkend bude prodloužený a to   Hadinka.  . . . . . . . .

 Naše holčičky v přestávce                                                                                  Rendez-vous - Dianin chrám