Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Nosework na Hadince

Od 26.8 do 29. 8. jsme s mými fenečkami Šmoulinkou a Limou  strávily na Hadince, kde jsme trénovaly se Šmoulinkou pachové práce. Byly to krásné čtyři dny , když jsme přijely, znala jsem jen trenérku Julii. Velice brzy jsme se seznámily se všemi super lidmi a jejich pejsky. Denní intenzivní tréninky pachových prací zvládla Šmoulinka pěkně a svojí šikovností se Šmoulinka  zařadila mezi daleko zkušenější,  jen po příjezdu při dopoledním tréninku měla trošku problém s naprosto novým prostředím, úplně neznámými lidmi a pejsky, ale všechno zvládla fakt na jedničku. Mám z ní velkou radost, jen proč jí pořád až tak nevěřím?
V pondělí byla možnost udělat si zkoušku. No, a já jako obvykle zaváhala. Teď  vím, že Šmoulinka je opravdu  šikovná, že by zkoušku zvládla bez problémů, škoda.  Tak hned na příští termín.

No a Limuška ta si užívala krásného počasí , úžasného prostředí, jemné opravdu zelené travičky. Občas byla ve vozíku, kde odpočívala po jejím neustálém šmejdění