Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

28.1.2018 - opět courisngový trénink

Vánoce se překulily, je už druhá polovina ledna 2018  a tréninky se dostávají do starých kolejí. Ve středu jsme byly již podruhé na tréninku  obedience,  kde se připrapvujeme na zkoušky,  ale hlavně pro Šmoulu to není samostatná práce, je to práce, kdy je tzv. tlačena k poslušnosti, některé cviky jako třeba BOX, kužel, odložení do stoje, sedu,  či přeskok zvládá super, s některými cviky má však problém, ovšem její největší problém je přechod mezi jednotlivými cviky a to stále pilujeme. Šmoulička se urputně brání podřídit se daným pravidlům, a tak někdy je doslova na zabití. No a také nám začaly tréninky Šmoulina milovaného čuchání - noseworku, a přidaly jsme coursing.  právě dnes jsme byly na dalším tréninku a to ve Vranově u Brna.  A bylo to super. v Brně +6 stupňů a o 12 km dál jen +1 a plno sněhu. No pousďte sami !

 27.1.2018 * oslavila naše Limuška Flor de Canela Delfino Can již 15 roků a 6 měsíců. Je stále čilá, šmejdí, co by kde snědla, vítá návštěvy, nutí je, aby si právě jí všimly. Jen ty nožky, ale paní doktorka masíruje každý týden, a nožky zase trošku si dají říct. Snad to bude ještě nějakou dobu aalespoň stejné.