Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

11.2.2018 - neoficiální závod obedience

. . .a  protože je zima, a hlavně chřipková epidemie, tak toho moc neděláme. Sem tam nějaký ten trénink  se uzdraví jedna trenérka,  onemocní  druhá, a tak střídavě jeden týden OB druhý nosework.  Přes všechny ty nemoci, 11.2. se konaly neoficiální závody v obedience, a tak jsme to se Šmouličkou šly zkusit a to přesně po dvou letech.

Naše trenérka obedience Romana Polická je i rozhodčí, a protože se budou o víkendu 2 -4. 3. konat oficiální závody obedience, tak udělala ještě závody neoficiální, aby si to vyzkoušeli ti, kteří mají zájem nebo na žádných závodech ještě nebyli.  . . . . a my se Šmoulicí to šly zkusit, protože vlastně ani nevím, zda budeme někdy ještě závodit.  Vyzkoušeli jsme si přesně jak to na závodech chodí,  Nu a přišlo rozcvičení, na které má každý tým čas 2 min. No a Šmoulička začala se svými kreacemi, prázdný plac, tak co by si nezaběhala a pak se rozhodla, že půjde na svoje místo a trenérka Romana na ni jen houkla a Šmoula se okamžitě vzpamatovala, pochopila, že takto tedy ne, a za 2 hodiny vystřihla všechny cviky jako ze žurnálu. Všichni, kdo ji znají byli překvapeni, nejvíc já.  Tak uvidíme, jak se nám zadaří. 

No a příští týden, nás čeká opět cvičák ve Šlapanicích a taky coursingový trénink a pak v neděli výlet na burzu ptáčků tentokrát do Kroměříže   . . . . . . .  tak a ještě nějaká fotka, i dárky. Naše nová hala, kam chodíme cvičit je v areálu Mosilana , v 5-tém patře a je úžasná, určitě Vám ji nafotím co nejdřív i cvičící ŠMOULICÍ.