Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Coursingový trenínk a burza Kroměříž (17. - 18.2.2018)

Po docela úspěšných neoficiálních zkouškách OB minulou neděli, jsme se Šmoulou opět trénovaly v týdnu v hale u Romany, noseworkový trénink odpadl, protože Aničky se drží chřipka a ne a ne ji pustit, tak snad to už bude konečně dobré, nejen kvůli tréninkům, ale hlavně kvůli Aničce samotné. Nu a v sobotu jsme nešly na náš cvičák o Šlapanic, ale po obědě si jela Šmoulička zatrénovat, a to zaběhat coursing, a dobré - první běh velice slušný i Milan Oliva jej pochválil, potěšilo mě to.

Nu a neděle, ta byla ve znamení burzy ptáčků tentokráte v Kroměříži, která je opravdu velice krásným městem a její výstaviště, kde se burzy ptáčků 1 x měsíčně konají, je nové a velice pěkné, hodně mě to překvapilo. My přišly téměř na závěr, protože burzy se zde konají mezi 6.00 - 10.00 hodinou. Šmouličce se zde moc líbilo, a opět mnoho lidí se s námi zastavilo a ona vyšupla svůj úžasně dlouhý jazyk, aby je zaskočila  . . . . a . . . zaskočila.

Teď nějaká ta fotka, . . . . nu a příští a další týdny už budou zajímavější a určitě Vám o nich zase napíšeme . . . . .