Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Tak opravdu zimní coursingový trénink (-6)

24.2.-25.2. - sportovní víkend
 V sobotu ráno jsme se Šmouličku zajely na náš Šlapanický cvičák,  hlavně proto, že  jsme tam nechaly Šmoulin přetahovací míč. Tak když už jsme tam byly, tak jsme procvičily  box,  kužel a různá odložení, sluníčko svítilo, teplota okolo nuly, spíš nad, což bylo super, za hodinku jsme odjely domů, protože jsme již ve 14.00 měly být na tréninku noseworku v Herolticích, a bylo to super, nové míst,o složitá hledání, něco jako na zkoušce, Šmouličku ta situace trochu zaskočila, ale nakonec všechno dala, odjíždly jsme velice spokojené.

 Ovšem nedělní ráno bylo opravdu kruté, teplota se pohybovalo pod 10 st. Celsia, což mě  pro ranní trénování coursingu naháčem zaskočilo. Vůbec jsem při přihlašování s něčím takovým nepočítala, a tak jsme nejely a vypravily se až po 10-té hodině se omluvit, ale protože jsem špatně četla, tak jsem na místě samém zjistila, že je trénink i pro Šmoulu ve 13.30, no ještě, že jsme z Brna. Tak jsme přijely na odpolední trénik, teplota byla už příznivější jen -6st.,ale nepříjemný severák  svítící sluníčko to nějak vykompenzovalo. a Šmoulička si zaběhala. Bylo to podle ní super.  Nu a potkaly jsme taky několik známých jedním z nich byl i Toníček (Antony H. od Jedíka) Šmouličky bratranec. Neběhali spolu, nu škoda. . . .  teď i nějaká ta fotka, ale to jsem fakt myslela, že Šmoule fakt už nikdy nezapnu obojek a nikdy nezmáčknu spoušt u foťáku, taková mi byla zima. . . . no všechno jsem zvládla, koukněte!