Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Poslední aktivní týden (od 6.4. do 11.4.2018)

Od 6.4 do 8.4 jsme s Limou a Šmouličkou strávily opět v Kyjově na prodlouženm víkendu noseworku.. . . . . a bylo to super, i když počasí nic moc. Super potrénování pro Šmoulu,  řady, příroda, i urbany. zda ovšem půjdeme na zkoušku to uvidíme.   Nejvíc si ovšem pobytu v Kyjově opět užila Limuška, naše nejstarší domácí dáma, , užívala si jara, vyrůstajíccí travičky, a také sobotního slunečného dopoledne. Jako obvykle se sešla společnost fajn lidiček bylo nám7 s 8-mi pejsky. Fakt příjemný víkend, doma nás čekal Blacky a Cuzko, to bylo radosti.

Středa 11.4.2018 - seminář o noseworku s Radkem Laušmanem, policejním psovodem a hlavně nowevorkovým rozhodčím. Akce probíhala v prostorách VFU, tedy přednáška  - teorie probíhala v "našem chlívku" , hlavně byla praktická část, která byla v různých prostorách venkovních tedy v areálu VFU, obojí mi hodně dalo,  Šmoulička pracovala velice pěkně, přesto mi poradil několik drobností, jak dál pokračovat.  Celá skupina lidí jak s pejsany tak diváci, byli velice příjemní, a tak to byl opět další velice příjemný den.

z této akce nemám žádnou fotku, ne, že by nebylo koho a co fotit, ale tak to nějak nebylo na pořadu dne. Tak zase něco příště,