Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

. . . . zase trochu povídání, co se událo od 12.4.2018

(Od 12.4. do 21.4.2018)

Pátek 13.4 jsem zajela do Znojma kouknout se na štěňátka po Atawalpovi Matacan a Ille Huantupaq. Narodilo se 5 krásných štěňátek, všechna se hodně a hodně mazlila,  byla miloučká, až mě trochu mrzelo, že si nemůžu žádné odvést.  V autě z tohoto důvodu na mě čekala Šmoulička a ta dává záruku, že hodně dlouho se u nás neobjeví žádné mládě jakéhokoliv naháče.

Sobota 14.4 ráno jsme jely na náš cvičák se Šmoulicí trochu pocvičit a odpoledne jsme měli rodinnou oslavu významných narozenin mladšího syna.

Neděle 15.4.  hned po obědě jsme, tedy dva stařečci Cuzko a Blacky a taky Šmoulička, jeli do Mikulova kouknout se na Cuzko vnučku Betku Z Liščieho údolia.  Betka má 8 měsíců je to krásná velká fenka, trochu rezervovaná jako pravý naháč a taky mi to zpočátku hodně dávala najevo, s pejsky se sice chtěla kamarádit, ale tady zasáhla Šmoulička, dala Betce jasně najevo, tedy ti dva staříci jsou jen její a ona jako Šmoulička se taky s nikým kamarádit nechce, tak tedy o co tady jde. No nakonec se samozřejmě všichni kamarádili, jen škoda, že jsme museli brzy odjíždět, protože kolony okolo Brna jsou časově náročně a tak abychom vůbec do tmy přijeli. Doma nás čekala Limuška, byla celá netrpělivá, i když byla s páničkem, ale chyběla večeře . . . . Ještě nějaká ta fotka. . . . . . na jedné synové a na  druhé Betka