Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

1. máj . . . . 2018

. . . a co nového se událo od mého posledního povídání?

mnoho a nic . . . . . Šmoulička se nám rozhárala a já s ní zkusila udělat 26.4. zkoušku NW U1 a nic, protože tentokrát ne já, ale Šmoulička měla okno, o vzorcích věděla, ale nedohledala, dohledala snad všechno kromě skořice a pomeranče,  no tak jsem pro příště hodně poučena, na zkoušky s háravou Šmouličkou a to ještě uprostřed, tedy už nikdy. Na štěstí termínů na zkoušky je dost a dost , sice o trochu dál, ale nakonec se i v Brně či okolí něco najde.  No a vlastlně teď jsme přestaly i s tréninky OB, taky by to za nic nestálo.  rozhozená Šmoulička je nepoužitelná a taky zrušeny všechny aktivity ještě na celý týden. . . . . . .

Nu a u nás doma? Blacky se poprvé naprosto zbláznil, buď se zamiloval do Šmouly a nebo cítí, že by to eventuálně mohla být jeho poslední šance, zpívá, vyje, kňučí, naříká . . . . . takže poznávám co dělají i jiní pejskové . . . . . žádná štěňátka, ne nebudou  . . .
A stařenka Lima využívá sluníčka a travičky, i když jí dám na trávník matraci, či deku stejně si "ustele" jen na trávníku , asi je ta travička fakt nej  . . . .

 .  . . . . .no a miláček Cusko očas se mnou vyjede za hranice všedních dnů, je mi za to jezdění autem hodně vděčná

Teď nějaké foto: jedna fotka ze zkoušek, za ni několik dalších  díky moc Liborovi