Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Víkendový coursing v Kolesách u Kladrub n/L.

12.5.2018  coursingový závod
POHÁR  KLUBU CHOVATELŮ NAHÁČŮ ČR
Kolesa u Kladrub nad Labem 

Jannet Nort Brun  - 1. místo tř. profi  - pena velký

Včera jsme si jeli zaběhat až do Koles u Kladrub n/L. na krásné dostihové závodiště, kde se konal klubový závod v coursingu Vzala jsem s sebou kromě závodící Šmouličky také Cuzko (13 r.) a Blackyho (14 r.), aby Šmoulinku  podpařili, bohužel nebylo v čem, z velkých peruánů tam byla pouze Iris Cederikon ve tř. mladých  a naše Šmoulička -Jannet Nort Brun . Získala 319 bodů a tím i první místo ve tř. velkých pena - profi.  Závěrem si zaběhal i náš dědeček Blacky, nakonec  dal jednu kratší dráhu ve svých 14-ti letech a byl super. Měla jsem obavu jej přihlásit, protože je už hodně starý, i když stále zdravý a čilý.  Celý den včetně cesty po dálnici D1 i setkání s majiteli peruánů byl příjemný. Blacky a Cuzko si pobyt také užili a každý po svém, Blacky se rozhodl obtěžovat všechny přítomné fenky, a tak dostal vodítko a Cuzko zase začala zkoumat, co by kde snědla. Šmoulička měla opět problém s AC/DC z chs Xalucha, tentokrát naopak se Šmoule nelíbila AC  Prostě holky budeme muset nechat spolu, aby se seznámily a bude klid.  No, Šmoulička se nelíbila ani Iris Cederikon, která na ni taky brblala, al to Šmoulu až tak nerozhodilo.

I počasí bylo příjemně nakloněno, jen na zpáteční cestě na dálnici u Velkého Meziříčí byla cca 5 minutová průtrž. Trochu jsem jim záviděla tu vodu, která u nás Brně tak chybí.