Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

štěňátka z chs Kusi kawsay (SK) u nás na návštěvě,

V pátek dne 15.6.2018 nás navštívila štěňátka z Kusi kawsay (SK) se svojí paničkou, malí 7 týdení úžasńáci se jali prošmejdit výběh našich pejsků a původní výběh našich štěňátek. No, byli fakt úžasní nejenže jim nedělal žádný problém polapit kohokoliv za lidí tj. z nás absolutně neznámých, ale taky jim nevadilo vůbec nic na našem štěněcím výběhu a ve štěněcím domečku, kde v současné době sídlí malá ptáčátka. ke konci návštěvy přišel i vnuk Kryštof a to bylo radosti, hned se na něj vrhli a mazlit a mazlit.

 STÁLE JSOU VOLNÁ 3 ŠTĚŇÁTKA  * 2 NAHATÍ KLUCI,  kteří jsou jako přes kopírák jako jejich dvě sestřičky, jeden má rezavé miloučké čírko a ten druhý zase cosi jako černé čírko.
                                                  * 1 úžasná OSRSTĚNÁ FENEČKA,  s pevným ouškem již  v tomto věku dobře stojícím. Je opravdu krásná a bylo by dobré s ní občas i na nějakou výstavu. To všechno a mnoho jiného zájemcům ráda popovídá chovatelka t.č.: +421 908418114  případě dotazy na https://coyamatacan.webnode.sk/vrh-a/