Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Coursingové ráno 5.8.2018

Včera v sobotu jsme byly se Šmoulou stejně jako každou sobotu potrénovat na našem domovském cvičáku ve Šlapanicích, ano je tam dovolená, přesto každou sobotu si tam jedeme,  Šmoula cvičí a docela ji to baví a přitom trochu řeší onu samotu, myslím, že je to dobré nejen pro trénink a hlavně pro Šmoulinčin problém se samotou., se zvuky, které nevnímá když je na cvičáku hodně hafanů, hodně lidí. Potrénujeme něco z OB a taky něco z Hoopers. V průběhu založím několik vzorků a závěrem jako odměnu si je Šmoulička  najde., má tuto práci moc ráda, při hledání jí ani nezáleží na teple či dešti. Začínáme trénovat zahrabané vzorky podle návodu Kristýnky D. Tak uvidíme zda to děláme dobře.

Dnes v neděli jsme už v 8.00  byly na Medláneckém letišti pro změnu si zaběhat, , ano byl zde trénink coursingu. První běh Šmoula super, ale pak se zvětšovalo teplo, druýá běh jsem domluvila s chodským psem, a na toho v závěru už neměla. No příští týden si zaběháme znovu, potřebuje běhat, protože v těchto horkých dnech jen všichni leží a leží a leží, sice ráno jdeme na delší vycházku, ale jen na chvilku večer . Pro naši Šmoulu a vlastně i pro všechny naše peruány je nejlepší podzim či zima, a to se jim i dobře běhá a cvičí. nepotřebují ani oblečení.

 . . . . . a tak dvě fotky dnešního rána