Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

.. . v Přerovské Boudě (18.11.2018)

(18.11.2018)

Tak další zkouška za námi, v týdnu občas stopa, občas hledání a taky OB a Hoopers. V sobotu jsme si zablbly na Šlapanickém cvičáku, a bylo tam super. v neděli nás čekala cesta do BOUDY v Přerově, kde jsme se Šmouličkou byly přehlášeny na seminář OB s Lucii Stemmarovou z Prahy.  Musíme občas mezi nové neznámé pejsky, a jejich páničky a hlavně do nového neznámého místa. Široko daleko nikde nic žádný trénink, tak jsme jely, začátek byl ve 12,30 hod, přijely jsme první a tak byl čas na venčení a seznámení se s prostředím. Bouda není samozřejmě vytápěná, ale nebylo až tak hrozné, horký čas s sebou a hodně teplé oblečení i pro ŠMOULIČKU.

Ve skupině bylo 5 pejsků  různých plemen, většinou začátečníci, Šmoulička byla asi nejpokročilejší a fakt se tentokráte předvedla,  v první 15-ti minutovce se moc nesnažila,a měla sklony u útěku,  trochu řešila prostředí,  ale cvičila,  i když místo obíhání kuželu se rozhodla obíhat nohy kladiny k agility, prostě "u revíru" obíhá se to hodně vzdálené, to nejvzdálenější a je jedno co. Koncem této části běžela ke dveřím a já už věděla, že tu být nechce, chce do auta a domů,  vůbec mě nenapadlo, že si pamatuje dva roky starou návštěvu Boudy, tehdy to byl NW a množství koček, které se tu pohybovaly a lákaly všechny pejsky. Na štěstí tu tentokrát nebyla žádná a tak jsme se vrátily a pak už to šlo jako po másle, cvičily jsme přípravu dvojkové OB, a po dlouhé době jsem byla spokojená, ona to cítila taky, byla super. Doslaly jsme několik rad, zkusíme se s nimi řídit, a uvidíme, zda konečně zvládneme přechody mezi jednotlivými cviky  bez ztráty kytičky. Na naší práci byla vidět práce naší trenérky Romany P., a jí za to všechno obrovský dík.  Bylo vidět, že Šmoula umí.

Jedna stará fotka ještě z haly na Zbrojovce.