Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Náš poslední vrh - vrh J má narozeníny

Dnes  tj. 11.7.2019  slaví náš vrh "J" a naše milovaná Šmoulička už 7-mé narozeniny
všem naši maličkým  - Janisovi, Janice, Jackii, Johance, Jannet, Julii - přejeme ještě mnoho a mnoho let tu mezi námi, hodně zdraví, a hodně štěstí, protože to štěstí nejvíc potřebuji ti naši milovaní čtyřnožci.

. . . a takto (viz níže foto) slaví své sedmé narozeniny naše milovaná Šmoulička - Jannet, která přinesla do naší rodiny mezi další 5 peruánských kousků mnoho nového, toho co jsme neznali, ukázku toho, jak smečka nechce nového člena,m asi cítí jak se od ní liší, jak se liší od sebe i ti nejbližší příbuzní. Jako štěňátko, byla úžasná, moc se snažila si nás získat, zamilovat si nás, asi z nás cítila, že jí hledáme stále nového pánička, pochodpila, že ji až tak nechceme jako šestého člena smečky,  . . . .  a tak nám ukázala, jak umí být i peruánský naháč svůj, jiný, svým způsobem samostatný, objevily se v ní vlohy  předků lovců, velmi samostatných, přeživši v přírodě bez větších problémů, ukázala nám, že ona nás vlastně nepotřebuje, práce s ní není až taková zábava, jako s těmi našimi dalšími byla.  Přesto, že je až tak moc svá, milujeme ji a nakonec jsme rádi, že ji máme, mnohému nás naučila, stále učí, práce s ní je sice náročná,  ale nakonec se zadařilo . . . . . . už 7 roků spolu pracujeme a pomalu pomaličku se šplháme  na špičku toho pomyslného ledovce, občas uklouzneme, ale znovu se vydrápeme a jdeme vpřed . . . . .

MILOVANÁ ŠMOULIČKO, MOC A MOC TI PŘEJEME HLAVNĚ ZDRAVÍ, TO MOC POTŘEBUJEŠ, PROTOŽE TOHO OSTATNÍHO MÁŠ DOSTATEK

 

 

 

 . .  a není vše jen krásné, včera dne 10.1.2019 odešla přes duhový most za svými předky Gajra Nort Brun, ve věku 11-ti roků, velmi náhle , žila se svými majiteli v Holansku, jejími rodiči byli Cínie Nort Brun (Cuzko) x Blacky Nort Brun

Ať je Ti  už jen dobře holčičko  . . . . . .