Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

. . . přeci jen něco děláme

4.3.2019 - tak několik novinek z posledních týdnů.
Ne, že bychom se Šmouličkou zahálely, byly jsme 2 x na neoficiálních zkouškách OB-1. Na těch prvních 11.2. dostala Šmoulička 3x 0, jednou protože jsem dala několik příkazů na víc, pak za box, kde se jí nějak nelíbilo no a poslední byla za kužel a to dostali všichni, byl špatně vidět z důvodu sluníčka, které se v hale zvláštně odráželo, Ostatní bylo fakt super. o 14 dní později jsme šly na další zkoušky, tam to bylo o něco lepší, kužel bez problému, čtverec -box taky,  jen já jsem začala používat ruku navíc a vůbec nevím proč. Dokonce rozhodčí řekla, že Šmoula cvičila nejlíp, jak ji kdy viděla a že ji několikrát viděla. Tak uvidíme na těch oficiálních, no nevím, nevím.

. . . a taky cvičíme nosework, děláme urbany i řady. snad se zadaří další zkouška.  . . . .  jen vakcína na Šmoulinu alergii ne a ne zabrat, a tak jsme začaly a akupunkturou, veterinářka byla hodně přesvědčivá, asi opravdu hodně  věřila, pravdou je, že naděje umírá poslední, . . . a jak jste správně pochopili - nic, změnily jsme u Šmouly kompletně jídelníček, přešla z BARFu na vařenou stravu v jiných poměrech, došlo na jehličky, Šmoulika je hodně trpělivá první jehličky i do čumáčku a Šmoula nic, očividně alergie taky nic, oč víc se tělo odhleňovalo, o to víc pracovaly a pracují sliznice v nose. . . . . . a tak jsme zkusily jehličky znovu, je to teprve týden, ale pořád nic.  A tak nám zbývá už jen autovakcína . . .  kdybyste někdo věděl o někom kdo ji pro psa použil , dejte mi vědět. . . . . . . všem kdo sledují naše stránky, všichni naši pejsani přejí krásný den  . . a jedno archivní z loňského podzimu