Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Šmoulinka a náš dokonalý cvičák (6.4.2019)

5.4.2019 jsme si byly opět zatrénovat se Šmoulinkou  Hoopers na Ostrově, kde se dnes pořádají první závody v tomto novém psím sportu. My se zatím neúčastníme, i když naše trenérka nás hodně chválila, tedy hlavně Šmouličku, že přidává na rychlosti,  reaguje na moje pokyny, ví kam jít, . . .  tak ty závody možná někdy příště.

Nu a včera jsme byly opět na našem cvičáku ve Šlapanicích, bohužel pršelo, pak sice jen mrholilo, ale bylo blátivo, také jsme podle toho vypadaly.  . . . . a jaké bylo naše překvapení, vydlážděná plocha pro sezení, opravené lavičky a stolky, no prostě zázemí našeho cvičáku je už dokonalé !!!!!!! Blíží se Dogtreking - Šlapanický vlk, přihlášeno je hodně týmů a tak musí být vše opravené, čisté, umyté, prostě tak jak má být, je to super reklama pro náš cvičák a hlavně pro další pořádání tohoto  závodu.

My se Šmouličkou řádně pocvičily,  jednotlivé cviky jsem střídala s házením aportu (velkého děrovaného míčku), a to Šmouličku baví. Teď nějaká ta fotka nově dlážděného sezení . . .  no není to super? Šmoulička má pláštěnku, mrholilo, ale pod střechou to nevadilo a teplo taky zrovna nebylo . . . . .