Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Prázdniny se přehouply do druhé poloviny

* * 3.8.2019 * * Prázdniny se přehouply do druhé poloviny, se Šmouličkou zatím neděláme vůbec nic, počasí je střídavě oblačno -  dva , tři dny vedro, a pak zase bouřlivo, a to právě Šmoulička vůbec nemusí,  bouřku či změnu počasí k pršení cítí na 100 honů, může dělat spolehlivou předpověď, je celá nesvá, odmítá pracovat, odmítá se soustředit na cokoliv jiného než-li na bouřku nebo blížící se déšť, žádný pamlsek jí není dost dobrý. Zato Blacky s Cuzko běhají okolo mě a mají jedinou starost - něco dobrého na zub.

* * A taky chodíme každý týden - spíš jak to jde na rehabilitaci, protože naše Markétka, tj. naše "rehabilitátorka" jezdí také po táborech a víkendovkách a napravuje i jiné pejsky a to právě tam. Cuzko se hydroterapie moc líbí, nemá s ní problém, ví, že na vodním běžícím páse dostane dobrůtku a za něco dobrého je ochotna  udělat cokoliv, Blackymu se cvičení až tolik nelíbí, no vydrží to. Taky chodíme na večerní venčení do parku, ale tam skoro nikdo není, asi všichni naši známí pejskové se svými páničky  opustili Brno.

* * Nu a já občas hlídám mého maličkého vnoučka, protože ten větší se toulá a užívá si prázdnin, tak třeba teď se svým tátou sjíždí vodu někde u Č. Krumlova.

* * Příští týden to bude už lepší máme dva tréninky NW, a taky se Šmoulinkou děláme trochu něco pro OB, abychom mohli zase na nějakou tu zkoušku.
* * Tak si taky užívejte prázdniny a my se Vám s pejsky zase ozveme

 na fotkách je  Kryštof, příprava na plavbu                                                                                     Alánek jak včera krásně spinkal.