Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Burza ptactva v Kroměříži * 20.10.2019

. . .  a další víken je tu. Původně jsem měla jet s pejsky na prodloužený víkend do Zálesí  (u Javoníku), ale zjistila jsem, že právě v tomto termínu má náš vnouček Kryštof 14-ré narozeniny, a tím i velká oslava, to mu nemůžu udělat, abych chyběla, a posunout o týden, když den narozenin je právě v sobotu  . . .to ne . . . a tak jsme změnila plány, a možná to bylo i dobře, protože  do toho začala naše Šmoulička hárat.  . . . . . . nu a tak minulý týden poslední tréninky a te´d na 14 dní menší pauza,  . . . 
* V pátek 18.10.2019 jsme daly ještě Veverské Knínice, ZD s noseworkem, Šmoula hledání dala super překvapivě i s kočkou, kterou chtěla prohnat,  ale hledání a následná odměna byly přeci jen TOP.
* V sobotu jsme oslavovali Kryštůfkovy 14-tiny,  v jedné z Brněnských restaurací . . .
* nu a dnes tj. v neděli jsme s manželem vyjeli do Kroměříže na burzu okrasného ptactva a všeho, co je s tím spojené. a protože, jak jsem psala, Šmoulička hárá, tak tedy jel s námi náš veterán Blacky, a byl to pro něj super zážitek, tolik pachů,  tolik ptáků, tolik různého zboží - proutěné košíky, krmení pro rybky, pro ptáčky, nějaké oblečení, kabelky, kožené zboží,  hřbitovní věnečky , chryzantémy na dušičky v různých barvách, no opravdu všechno, co si jen dovedete představit a dokonce i slepice a paní jich měla několik přepravek a plných, asi moc nešly na odbyt, a tak mi je nabízela s 30-ti % slevou, i když jsem jen fotila a o slepice nejevila zájem.  K tomu podzimní den jak vymalovaný, sice cestou do Kroměříže byla slušná mlha, měla jsem oči na stopkách protože jsem trochu jako obvykle spěchala, ale u Kroměžíže se mlha rozplynula a paráda . . . . . . .  Blacky si to užíval, nu a pár foteček