Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Vycházka U křivé borovice Brno Žebětín

 (víkend 9-10.11.2019). . . a tento víkend jsme trávili docela zajímavě  - v sobotu bylo hodně nevlídno, se Šmouličkou jsme přeci jen jely do Šlapanic na cvičák, je to pro Šmouličku nutné, už 3 týdny jsme nebyly ani kouknout, Šmoulička totiž hárala a tak aby nedělala problém přítomným pejskům . . . a tak  konečně trochu jsme pocvičili, Šmouličku to docela bavilo, taky něco pohledaly a jely domu, odpoledne  s pejsky na vycházku do parku, a to byla už tma objevilo se tam několik lampionů asi si potřebovali posvítit . . . . . . .

. . . a dnes v neděli to už bylo počasí mnohem lepší jsme si s Isulkou ,  Meggynkou a jejich paničkami udělaly úžasnou procházku od Křivé borovice okolo hájenky přes Sv. Huberta,  studánku z Pohádky máje a rozhledu  zpět ke křivé borovici.Cestou jsme potkávaly mnoho běžců, lidí s pejsky jsoucích na nějakou vycházku , my nikam nespěchaly, pejsci okolo nás pobíhali,  tak jen povídaly  a zkoumaly kam dál bychom ještě zašly. Pejsci vylezli na obrovskou hromadu nařezané kulatiny , taky jsme všichni včetně Šmouličky koukali z rozhledny na brněnskou přehradu. rozhledna je postavená spíš jako myslivecký posed, žebřík je hodně strmý a tak jsem Šmouličku na posledních šprušlích trochu postčila, . . . . .  no ale horší to bylo dolu, ještě, že měla postroj a já vodítko a tak s úžasnou pomocí Danušky jsme Šmoulu dostaly dolu . . . . Šmoula to přijala jako by se takto spouštěla několikrát denně. . . .  a nakonec jsme zašly do jedné restaurace na malý obídek a směr nádraží a domů . . . .  byl to krásný den a milé kamarádky díky za něj, doma na náš už čekali naši psí staroušci Blacky a Cuzko a moc nás vítali, Šmoula to vzala fofrem na svůj pelíšek a  spala jako zabitá . . . . .