Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.

Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích.

Nyní máme už jen malou smečku –
mexického naháče standard  a  peruánského naháče velkého

Po třetí noseworkový tábor Nová louka kousek od Týnu nad Vlt.

Už je to tři dny, co jsme se vrátili z týdenního pobytu v Nové louce, kde se již po třetí konal  noseworkový tábor s trenérkami Aničkou a Julkou a který opět pořádala Jarmila R., za což jí velké díky. 
  1.6.2020 v pondělí jsem odjížděla z Brna se všemi mými pejsky t.j.  se šestnáctiletým Blackym i patnáctiletou Cuzko, a tou nejdůležitější na tomto táboře se Šmouličkou.
Celý týden byl úžasný, Blacky a Cuzko si fakt moc užívali pohodu tábora. Pro Šmouličku začal  trénink hned v pondělí odpoledne a to u Julky přírodou - zahrabané vzorky. 
V úterý dopoledne i odpoledne  tréninky pokračovaly, v době mezi jednotlivými tréninky jsem přibrala  Blackyho i Cuzko a vydaly se na vycházku k rybníku, Cusko byla na kočárku pro psy a u rybníka jsem ji vyndala, aby si mohla prošmejdit jemnou travičku a plážový písek, moc si to uživala, Blacky ten nejraději běhal nebo kontroloval svůj malý harém . .  a Šmoulička nosila klackové aporty z vody a moc se jí to líbilo.
Středa byla volným dnem, a tak jsme si udělali nějaký ten výlet, počasí od našeho příjezdu bylo super, příjemně teplo.
Přišel čtvrtek, kdy se dělaly zkoušky, které nebyly pro většinu přihlášených moc úspěšné,  no a mezi těmi mémě úspěšnými jsme byly i mě dvě se Šmouličkou, no proto, že jsem to opět zkazila, nahlásila jsem nález aniž bych si to se Šmouličkou ověřila. Odpoledne se zatáhlo a přišla bouřka, kterou Šmoulička už od pooběda očekávala, ta její nešťastná senzitivní povaha . .  . . . Blacky a Cuzko nic takového samozřejmě neřešili.
Pátek byl hodně deštivý přesto jsme si potrénovali dopoledne  urbany a odpoledne vodu, to Šmouličku baví,  nejsou tam žádné kopřivy, žádní mravenci, nepříjemná smůla, ostružina a vůbec mnoho takového nepříjemného . . . . 
V sobotu dopoledne rozlišovačky a po obědě zase voda, tentokrát tekoucí a opět super . . . po odpoledním tréninku jsem všechno rychle pobalila a hurá směr Brno, přesně v 19.30 jsme parkovali před naším domem, kde nás čekal pániček a můj manžel . . . . .  tak takový to byl úžasný týden první po koronavirové dlouhé nucené přestávce . . . .  a teď nějaká fotečka  . . .