Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.

Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích.

Nyní máme už jen malou smečku –
mexického naháče standard  a  peruánského naháče velkého

. . . . . se Šmouličkou šmejdíme v Brně ale i v okolí

17.11.2020 - Teď když jsme se Šmouličkou zůstaly jen my dvě . . . a nerýsuje se zatím žádný přírůstek, protože není nikde žádné mládí, které by mohlo oživovat naši malou rodinu, tím myslím Šmouličku manžela a mě, . . . . . . . . tak děláme se Šmouličkou dlouhé vycházky do okolí, procházíme místa, kde jsme chodili ve veliké smečce a zjišťujeme, co se za ta poslední léta změnilo, vylepšilo a pod.

Před cca 10-ti dny jsme si udělaly výlet ze Soběšic do Ořešína, občas jsme někoho potkaly, ale myslela jsem, že to bude horší, tuto neděli jsme šly prozkloumat okolo BOBYcentra, také okolí rozpadajícího se stadionu Zbojovky, kromě kluků hradících fotbal, asi měli trénink, jsme nepotkaly živáčka . . . . . . . .  bylo hodně nevlídno.

Nu a hned v pondělí jsme si udělaly výlet do okolí Kuřimi, tedy byla spíš taková osamocená noseworková vycházka - hledání vzorků, bylo to pro mě hodně důležité, potřebovala jsem si vyzkoušet GPS v mobilu, první část cesty nás GPS trochu povodila,  ale nakonec se chytla, vzorky Šmoulička dala, i když ne všechny, protože cestou z výškového bodu Zborov, mi oznámil mobil, že je vybitý, tak jsem zadala poslední bod a to cíl naší cesty, mobil zapojila do powerbanky, a mazaly dolů směr naše auto.  A protože s powerbankou nemám zatím žádnou zkušenost, tak jsme raději sice podle  navigace spěchaly někam do civilizace . . . . . . .  takže pro příště to musím vymyslet jinak a nebo si pořídit GPS samostatnou, určitě vydrží víc . . . . . .  a teď nějaké to foto