Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.

Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích.

Nyní máme už jen malou smečku –
mexického naháče standard  a  peruánského naháče velkého

Svatba, Leon, Šmoulička

. . . . .  a opět jsme zde na našich stránkách, kde vás moji návštěvníci seznamuji s věcmi, které jsou pro mě zajímavé a také s věcmi, které by mohly někoho i pobouřit. Uběhla hodně dlouhá doba, co jsem vás neifomovala o vznikajícím soužítí našeho mexikána a naší peruánky. Událo se mnohé.
* V sobotu 29.5.2021 jsme měli odjiždět Šmoulička, Leonek a já na náš každoroční pobyt v psím táboře u Písku. Bohužel tento rok, jsem na rychlo pobyt rušila, protože si manžel o přecházejícím víkendu zlomil nohu, a to víte všichni, když se mužskému a k tomu ještě staršímu  a trochu nemocnému něco stane. Takže náš tábor, na který jsem se tolik těšila už z důvodu vylepšení sžití se  s Leonem , z důvodu zlepšení soužití Šmouličky a Leona a z mnoha a mnoha dalších, jsem vzdala.
* Takže jsem celých 14 dní řádně starala o nemohoucího manžela, krmila ptáčky, rybičky, doplňovala všechna naše vekovní jezírka, na štěstí manželovi se stav docela začal lepšit, už mohl chodit i berlích.
* Protože nás totiž 10.6.2021 čekala velmi významná událost a to svatba našeho druhého syna. Svatba se vydařila, hlavně počasí bylo super pro venkovní obřad, který byl v úžasném prostřed Low-Beerovy vily, s pokračování v restauraci  "Kam jinam" na Kamechách. Celou akci profesionálně zastřešovala samozřejmě příslušná agentura.
* Nu a dne 12.6.2021 oslavil náš věkem malý xolíček Leon již 5 měsíců. Samozřejmě , že už není až tak malý, protože bude standard. Proběhlo vážení a měření, kdy váha v den narozenin byla 17 kg a výška 53cm, jak by řekla moje babička dobře měřených. Už všechny oblečky po Blackym, který už některé zdědil po Holíčkovi,  jsou Leonkovi akorát, i obojky mu sedí, takže ke dni výročí dostal jen kousky sušeného kuřete - kuřecích prsou, nu Leonkovi je to šuma-fuk, protože jeho jediným a velikým zájmem je, aby ho Šmoulička konečně vzala na milost a hrála si s ním, což se asi nestane. Úžasné je, kdy Šmoulička stojí a Leon ji kousá do nohou, tahá za zadní běhy, vypadá to, jako by ji chtěl zabít a Šmoulička nic, občas projeví trochu pochopení . . . . . .  ale fakt jen trochu . . . .

Jinak s Leonkem chodíme cvičit a na různá místa zvládá téměř všechno i mnoho zvuků, a když to náhodou je i na něj moc, tak zasáhne panička a stulí si jej k sobě, a muchlá jej, protože ono se vlastně nic neděje, a Leon všechno v klidu zvládne. . . . . . . a teď jedna krásná ze svatby a ještě jedna krásná Leonkova