Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.

Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích.

Nyní máme už jen malou smečku –
mexického naháče standard  a  peruánského naháče velkého

. . . a co mezi svátky jsme dělali?

 . . . . . .a tak co kdybych se dnes ujal slova právě já, nejmladší člen smečky? Nu a začnu právě štědrým dnem, panička s pánikem a my dva, tedy Šmoulička a já jsme jeli na štědrý večer k Ajovi a jeho rodičům. A Aja má se mnou a Šmouličkou problém, on se nás totiž trošku víc boji, ale my jsme mu nikdy nic neudělali.   A tak jsme museli se Šmouličkou být ve svých pelíšcích, které nám panička s  sebou vzala, nu a vzala nám ale pouze 1 kostičku, kterou zabavila Šmoula a taky pořád vrčela, protože měla strach, abych ji kostičku nezabavil. Aja z toho byl docela divoký, pořád prchal na pohovku,  ale s množstvím dárků na nás jaksi zapomněl a najednou bylo všech dobré, ale už bylo dost pozdě, vlastně i po naší večeři . . . . . . . a pak jsme už jeli domu, protože páneček je nemocný a byl značně unavený. . . . . nu a na první svátek jsme zase jeli na další návštěvu, kdy byl pro změnu Kiki, ten už je dost velký, my přesto museli zase ve svých pelišcích v předsíni, abychom se moc nepletli, ale to už panička vzala kostičky dvě.

 . . . . . .Další svátek jsme už nejeli na žádnou návštěvu, ale do lesa na velkou vycházku, bylo zamrzlo, trochu nasněženo, zaparkovali jsme u vodojemu, a šli a my běhali a běhali, byli jsme tu už několikrát, ale ještě nikdy jsme potkali tolik pejsků, všichni byli moc hodni, a někteří dokonce znali naši Šmouličku, ovšem ta se k nim vůbec nehlásila.

 . . . . . . Včera jsme šli na další vělkou vycházku okolo řeky, protože bylo ještě trochu zamrzlo, tak jsme taky běhali a byl tady ještě zbytek sněhu a trochu i ledu, takže jsme nemuseli ani do vany.

 . . . . . . A dnes jsme byli skoro pořád doma, protože panička si udělala návštěvní den - nejdřív u tety v domě seniorů, pak odpolední výlet tramvají s  pánečkem na nám Svobody, které bylo ještě trochu osvětlené, pánik nás chtěl vzít s sebou, ale panička nechtěla, že pro nás nemá jízdenku, tak jsme pak šli na menší vycházku.

. . . . . . . Zítra nás nečeká nic moc snad jen vycházka, ale ve čtvrtek já dva tréninky 1 dopoledne v hale Hoopers, a pak odpoledne v Židlochovicích v hale OB, tak to jsem ještě nikdy necvičil v hale, tak uvidíme jak dopadnu, určitě se s vámi podělím o zážitky. a teď nějaká ta fotka  . . . 

. . . . . . .  Zdraví Vás a další povídání se těší Leon