Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

. . . . ach ty nešťastné giardie !!!!!!!!!!!!!!!!

(14.5.2022)   . . . dnes po dlouhé době jsme se byly podívat na našem domovském cvičáku ve Šlapanicích, bylo krásné sluníčko svítilo o stošest, nikde ani mráčku,   mnoho přítomných se ptalo kdeže jsme byli tak dlouho, že jsme se neukázali  .. . . .  a tak panička popovídala moje Leonkovské problémy  giardiemi, a hned se dověděla, že nejsem sám, že minulý rok tyhle jednobuněčné potvrory napadaly mnoho dalších pejsků a jejích léčení bylo stejné problematické jako je to moje, i když já jsem už relativně v pořádku . . . no asi jen do té doby než se objeví znovu ony mrchy v mém bříšku.  . . . . a právě tohle probírala panička a jen se ujistila v tom, že musí dávat moc a moc pozor na moje hovínka, a tak se ujistila v tom, že objedná  a vlastně te´d už objednala Vermal Bellfor z Německa, je to asi  vlastně to nejúčinnější,  co na ty mrchy platí, abych nemusel pořád Entizol . . . . . . .  ale už dost o těch mých nemocech, pravdou je, že mě vůbec nikde nechtěji na cvičení, protože prý ze cvičení nemám žádnou radost, ale teď už je to lepší mám chuť na některé pamlsky a dám si i nějaké sušené masíčko a taky jsou dost chutné granule, na které mě má panička převést, tak uvidíme, co z toho bude . .  v úterý příjdou ještě výsledky z endoskopie z Laboklinu, tak snad to bude všechno ok, protože MVDr. Hanzlíček, který u tohoto vyšetření byl nebo jej vlastně prováděl se většinou nemýlí . . . . hold starý praktik. 

 . . . . .  no a minulý týden jsem si byl zaběhat na coursingu, a bylo to moc fajn až na to, že druhý běh jsem běžel s háravkou, což byl pro paničku naprostý šok. Zvládl jsem to,  . . . . tak snad mě tady  budou chtít a taky začnu čuchat, to by mohlo být pro mě, poslušnost jak tak zvládám. . . . . . . no a taky nějaká ta fotečka.

u pomníčku - coursing Vranov                                                  pátek 13.5.2022 Lužánky potůček????????????