Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.

Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích.

Nyní máme už jen malou smečku –
mexického naháče standard  a  peruánského naháče velkého

Naši psí kluci se nenudí

21.5.2023 - náš Enzýček slaví dnes 10 měsíců, to, že jej milujeme, že obohatíl naše stáří vlastně i život našeho Leonka, který měl nedávno 28 měsíců vlastně všichni víte, protože to píšu,  kde se dá.

Po klubové výstavě se život vrátil k normálu, Enzo zase běhá Hoopers, a má v hlavně jen jeho milovaný míček . . . .   a tak jsme se včera po nějaké době vypravili na cvičák ve Šlapanicích, a trénujeme  pozornost, aby láska k míčku zůstala, ale nebyla jen to nej . . . . . . protože by se mohlo taky stát, že bych byla poškábaná, pokousaná jen proto, že Enzík nemá v hlavince nic jiného nežli míček . . . . . určitě se to moc zlepší . . .protože Enzík je moc šikovný a chápavý . . . . .

. . aby to nebylo jen o Enzíkovi, tak i Leonek pracuje a to se svými malými dětmi ve škole . . . . a protože se blíží prázdniny a děti budou v měsíci červnu mít mnoho a mnoho dalších aktivit, tak za nimi půjdeme ještě jednou a pak zase v příštím školním roce. 
Nu a dnes jsme taky byli s Leonem u nás ve Šlapanicích na cvičáku procvičovat dokonalé přivolání , které Leonovi dnes vůbec nešlo, byl jak vyměněný, naprosto hluchý, asi protože  jsme tam dlouho nebyli a také protože málo chodí na nějaké jiné cvičení . . . . .  musíme  hodně potrénovat, protože v červnu bychom chtěli další CT zkoušku  . . . . . . .  a povelová technika je pro CT moc důležitá, tak trénujeme, jen to přivolání dnes byla jedna hrůůůůza, nikdo by neřekl, že se jedná o "poslušného" cvičeného  psa . . . . .  ale to jen dneska

a tak nějaká ta fotečk za školy  a taky Enzík, šmíruje, kdo jde okolo