Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.

Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích.

Nyní máme už jen malou smečku –
mexického naháče standard  a  peruánského naháče velkého

Enzo a Leon - vypadají stejně, přesto jsou odlišní - hold různá plemena

2.10.2023*čas nemilosrdně utíká, Enzo oslavil už 14 měsíců , je pořád tím milovaným divokým naháčkem, na rozdíl od Leona, který je stále klidnější.

Nu a co nového? kluci stále chodí trénovat, a to hlavně proto, abych se právě já dostala mezi lidi, stále chodím také na Šlapanický cvičák, nekdy i 2x týdně, s Enzíkem cvičím hlavně pozornost a starty,  aby nevybíhal dřív, aby se dokázal vrátit hned zpět, a td  . . .  no prostě všechno co je velmi důležité pro závodění, i když moje ambice jsou stále menší a menší,  ale Enzo někde tu svoji energii musí nechat . . . . . .

25.9.2023 jsme byli s Enzíkem na rtg na DKK, abych měla jistotu, že mu běhání neublíží, čekáme na posouzení, tak uvidíme, nu podle rentgenologa je vše ok, tak ještě podle posuzovatele.

Leonka moc nosework nebaví, i když má nos na čuchání super . . . no ono Leonka nebaví vlastně nic, on je takový svůj stejně jako všichni xolíčci, přesto 1x týdně trénink noseworku dáváme, s tím, že denně dáme tak 2-3 nálezy.  U Šmouličky to taky nebylo hned, ale důležité je, aby se naučil soustředit. 

Jinak chodíme na dlouhé vycházky, občas někoho stáhneme s sebou, a když se nezadařaří, tak jsme sami. . . . . .  jednu velkou jsme dali 28.9.2023, ale tolik lidí, pejsků, cyklistů jsme snad ještě nikdy nepotkali, někteří byli fajn, jiní hlavně cyklisti byli naštvaní, jako by ty cesty byly jen pro ně a oni právě měli zvítězit na závodu "míru".

a protože se u nás ted tolik toho neděje, přídám nějakou tu fotečku z Pánské líchy. . . . .  a taky z Pelegrínku.