Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

Vrtochy naší "Cuzko" !

10.01.2011 - 17:30:54

Cuzko se již v říjnu loňského roku, kdy jsme se připravovaly na zkoušky,  rozhodla, že chůzi u nohy bez vodítka bude bojkotovat. U nohy jde pouze vzdálenost, kterou by šla při provádění zkoušky, pak nazná, že to stačí a bez jakéhokoliv povelu ukázkově lehne. Tím pro ní tato část výcviku končí. Obraty u nohy, vysílání, aportování, překážky, revíry – pohoda. Díky špatnému zákusu jsem zkoušku odložila na jaro.

Cuzko dnes rozhodla, že má právě dosti i chůze na vodítku a po odejití nutné vzdálenosti, kterou ukládá zkouška, zalehla. Jakmile zjistila, že se jde na jinou činnost, téměř radostně poskočila, s aportem v mordě radostně zvládla všechny překážky, výšku tam i zpět. Nosila aport přes překážku, revíry dělala jedna báseň.

A teď co s tím ? ? ? ? . . . . .

Prosím, poraďte,  komu se stalo něco podobného, či se s tímto problémem setkal třeba právě na cvičáku, jak překonat tento odpor. Pište Vaše rady a zkušenostiTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Děkuji